Co u nas

•         Dnia 25.11.2016 odbył się w świetlicy szkolny konkurs pt. „Zdrowo jeść! Zdrowo żyć”. Głównym celem konkursu było kształtowanie postaw i zachowań w zakresie prawidłowego żywienia oraz pomoc w zrozumieniu, że wygląd nie powinien decydować o wartości człowieka. W konkursie wzięło udział 44 uczniów naszego Gimnazjum. Konkurs przeprowadzony był w trzech kategoriach:
               1. Test wiedzy
               2. Prezentacja multimedialna
               3. Zabawa sprawnościowa, polegająca na przebraniu reprezentanta klasy
                   za  wybrany owoc lub warzywo.
    Uczniowie chętnie i aktywnie uczestniczyli w konkursie. Wszystkie kategorie budziły wśród uczestników pozytywne emocje. Zwycięzcy każdej kategorii otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez p. Dyrektora. Organizatorami konkursu były. p. E. Zakrzewska i p. E Zarzycka.

08.12.2016 13:18 | więcej »