Co u nas

Co u nas?

liczba odwiedzin: 200433
 •  Nasi uczniowie kolejny już raz wzięli udział w konkursie fotograficznym organizowanym przez PMDKiS w Wieluniu. Wykonali zdjęcia przedstawiające zarówno eksperymenty fizyczne jak i obserwacje zjawisk fizycznych. Do konkursu zgłoszono 548 zdjęć. Wśród nagrodzonych znaleźli się nasi uczniowie: Michał Mielczarek z klasy 2ag uzyskał IV miejsce w kategorii obserwacja tym samym otrzymując tytuł laureata, natomiast Wiktoria Paczkowska z klasy 3bg w tej samej kategorii uzyskała wysokie wyróżnienie. Opiekunem uczniów była p. Sylwia Łykowska
  07.06.2018 06:05 | więcej »
 •  25 maja 2018 roku, na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim, odbyły się eliminacje wojewódzkie Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu DrogowymDo rywalizacji przystąpili uczniowie z 19 gimnazjów – trzyosobowe drużyny, wyłonione wcześniej podczas eliminacji powiatowych. Turniej składał się z pięciu konkurencji:

  • testu z przepisów ruchu drogowego,
  • testu ze skrzyżowań drogowych,
  • części praktycznej, podczas której uczniowie pokonywali tor przeszkód wymagający doskonałych umiejętności jazdy rowerem,
  • części praktycznej w miasteczku ruchu drogowego,
  • sprawdzenia wiedzy z dziedziny pomocy przedmedycznej.

  Z radością informujemy, że w kategorii szkół gimnazjalnych V miejsce zdobyła drużyna klas gimnazjalnych naszej szkoły, przygotowana przez panią Edytę Zakrzewską i panią Beatę Zielińską. Szkołę reprezentowali: Rafał Andrzejczak (IIag), Michał Mielczarek (IIag) i Nataniel Paczkowski (IIdg). W czasie konkursu opiekę sprawowała p. Renata Mielczarek.
  Organizatorem turnieju było Kuratorium Oświaty w Łodzi oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim.

  07.06.2018 05:57 | więcej »
 • Podsumowanie konkursu "Zawodowiec", 26.04.2018

  W konkursie, zorganizowanym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 20 w Łodzi, wzięło udział ponad 300 uczniów z 50 szkół z regionu.

  Konkurs adresowany był do gimnazjalistów i uczniów siódmych klas szkół podstawowych. Każdy uczestnik miał za zadanie zaprezentować swoje marzenie zawodowe w formie plakatu, fotografii, opowiadania lub prezentacji multimedialnej.

  "Zawodowiec" ma na celu przede wszystkim promowanie wśród młodych ludzi szkolnictwa zawodowego, które w ostatnich latach przeżywa prawdziwy renesans.
  https://www.radiolodz.pl/…/43898-podsumowanie-konkursu-zawo…

  W konkursie III miejsce w kategorii plakat zajęła, nasza szkolna weteranka tego konkursu, Wiktoria Kacprzak, niezwykle utalentowana uczennica klasy IIIag. 
  Jesteśmy dumni

  30.04.2018 06:24 | więcej »
 •  W czwartek, 26 kwietnia drużyna klas gimnazjalnych w składzie: Rafał Andrzejczak (IIag), Michał Mielczarek (IIag), Nataniel Paczkowski (IIdg) zdobyła I miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym. Serdeczne gratulacje dla całej drużyny oraz jej opiekuna p. Edyty Zakrzewskiej! Trzymamy za Was kciuki w eliminacjach wojewódzkich!
   
  30.04.2018 06:12 | więcej »
 •  W dniu 26 marca 2018 roku w XXVI LO im. K. K. Baczyńskiego w Łodzi odbył się DZIEŃ BRYTYJSKI. 14 szkół z województwa łódzkiego rywalizowało w czterech różnych konkursach. O udział w jednym z nich pokusili się nasi uczniowie. Mianowicie ASCOT'S BEST HATS - konkurs polegał na zaprojektowaniu, wykonaniu oraz ciekawej prezentacji nakrycia głowy, któe musiało zawierać symbole/obiekty związane z Wielką Brytanią. Wiktoria Kacprzak z klasy IIIag zaprojektowała i wykonałą papierowy kapelusz, Tomasz Paczkowski z klasy IIIcgwystąpił w roli prezentera opisując kapelusz przed wszystkimi zgromadzonymi na sali. Publiczność była zachwycona, a komisja doceniając ogromną pracę naszych uczniów przyznała im 2 miejsce! Opiekunem była p. Dorota Głąbicka. 
  Serdecznie gratulujemy! 
  04.04.2018 18:23 | więcej »
 • W piątek 23 marca na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej odbył się finał VI Konkursu First Step To Success. Wzięło w nim udział 16 naszych uczniów. Przez 2 godziny rozwiązywali test, który składał się z 30 zadań z fizyki, matematyki, chemii oraz języka angielskiego. Podsumowanie oraz wręczenie dyplomów, nagród i zaświadczeń łódzkiego Kuratora Oświaty odbędzie się 24 kwietnia. Dwoje naszych uczniów uzyskało tytuł laureata w klasyfikacjach indywidualnych, są to Tomasz Paczkowski IIIcg oraz Michał Mielczarek IIag. Tytuły laureatów w klasyfikacji drużynowej uzyskają członkowie drużyny ANTYścisłowcy z klasy IIIag: Klaudia Antczak, Szymon Gądzia, Ewelina Hanelt, Anna Jasicka, Jakub Jóźwiak, Wiktoria Kacprzak, Wiktoria Paczkowska i Julia Szkudlarek. Na tym nie koniec sukcesów, Julia Dargiel IIbg, Wiktoria Kosmala IIbg, Dawid Juszczak IIIcg,Hubert Chmielecki IIIcg, Dominik Sęczkowski IIIcg oraz Natalia Ponińska IIIcg w klasyfikacji indywidualnej uzyskali tytuły finalistów.
  Jesteśmy z Was bardzo dumni!!!
  Opiekunami ucznió były: p. Sylwia Łykowska, p. Aneta Grzelak, p. Małgorzata Krysiak, p. Renata Mielczarek
  05.04.2018 10:15 | więcej »
 • 21 marca odbyło się rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu "Energia odnawialna - szansą przyszłości". 
  Michał Mielczarek z klasy 2ag uzyskał I miejsce.
  Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Nr 2 im. prof. Janusza Groszkowskiego w Pabianicach. Patronat Honorowy nad konkursem objął Starosta Pabianicki - Krzysztof Habura.
  Serdecznie gratulujemy Michałowi osiąganych w tym roku szkolnym sukcesów.
  Opiekunem ucznia była p. Sylwia Łykowska
  03.04.2018 10:29 | więcej »
 • 17 uczniów klas gimnazjalnych zakwalifikował się do finału VI Internetowego Konkursu First Step To Success organizowanego przez: 
  1) Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej
  2) Łódzkiego Kuratora Oświaty
  3) Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej
  4) I Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
  Uczniowie naszej szkoły przystępowali do 5 sesji konkursowych (jedna miesięcznie), za każdym razem rozwiązując test składający się z 30 pytań z następujących przedmiotów: fizyka, matematyk,a chemia, j. angielski. 
  Wyniki każdej sesji analizowane były indywidualnie oraz drużynowo. Uczniowie musieli wykazać się ogromnym zasobem wiadomości i umiejętności. 
  W konkursie udział brało ponad 300 uczniów, do finału indywidualnego zakwalifikowało się 59 uczniów. Z naszej szkoły są to: Tomasz Paczkowski IIIcg, Hubert Chmielecki IIIcg, Dominik Sęczkowski IIIcg, Dawid Juszczak IIIc, Natalia Ponińska IIIg, Wiktoria Kosmala IIbc, Julia Dargiel IIbg, Paweł Bogusz IIbg, Michał Mielczarek IIag.
  W kategorii drużynowej udział brało 38 drużyn. Do finału zakwalifikowały się 2 drużyny: ANTY ścisłowcy (klasa IIIag - 4 miejsce na 14 drużyn finałowych) w składzie: Klaudia Antczak, Szymon Gądza, Ewelina Hanelt, Anna Jasicka, Jakub Jóźwiak, Wiktoria Kacprzak, Wiktoria Paczkowska, Julia Szkudlarek) oraz DDTHN (klasa IIIcg - 11 miejsce na 14 drużyn finałowych) w składzie: Tomasz Paczkowski, Hubert Chmielecki, Dominik Sęczkowski, Dawid Juszczak, Natalia Ponińska).

   
  15.03.2018 11:31 | więcej »
 • "Przez lądy, morza i oceany - Kraje Płw. Bałkańskiego i województwo Łódzkie" 
  W zmaganiach wzięło udział 38 uczniów powiatu pabianickiego z 7 szkół podstawowych i 5 szkół ponadpodstawoych i 5 klas gimnazjalnych z powiatu pabianickiego. Uczniowie oceniani byli osobno w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe oraz klasy gimnazjalne i szkoły ponadpodstawowe. Konkurs był przeprowadzony w formie testu pisemnego. Można było zdobyć maksymalnie 114 punktów. Michał zdobył 101 punktów i był to najlepszy wynik w całym konkursie. Michał jest uczniem klasy IIag. Finalistą konkursu została Natalia Ponińśka, uczennica klasy IIIcg. 
  Gratulujemy wyników!!!

  Michał reprezentował także szkołę w konkursie geograficznym organizowanym przez Łóziego Kuratora Oświaty..
  Uczniów do konkursów przygotowywałą mgr Beata Zielińska.
  15.03.2018 10:48 | więcej »
 • W ostatnich dniach uczniowie klas gimnazjalnych dostarczyli nam wspaniałych (historycznych) powodów do dumy. Michał Mielczarek (klasa IIag) zajął I miejsce w VI edycji turniejy wiedzy o "Żołnierzach wyklętych" (jako jedyny spośród ponad 200 uczestników konkursu uzyskał maksymalną liczbę punktów), a Szymon Gądzia (klasa IIIag) uzyskał prestiżowy tytuł finalisty konkursu kuratoryjnego z historii uzyskując jeden z najlepszych wynikó w całym województwie.
  15.03.2018 10:31 | więcej »
 • 16 lutego odbyły się szkolne eliminacje do IV Powiatowego Konkursu wiedzy o świecie kompuerów dls uczniów klas siódmych szkoły podstawowej i uczniów gimnazjum.
  Chcielibyśmy poinformować, że do finału zakwalifikowali się:
  Mateusz Kacprzak - klasa 2c
  Wiktoria Kacprzak - klasa 3a
  Bartosz Kośka - klasa 3c
  Życzymy powodzenia w finale!!!
  21.02.2018 20:41 | więcej »
 • 16 lutego odbyły się szkolne eliminacje do IV Powiatowego Konkursu "Energia odnawialna - szansą przyszłości" dla uczniów klas siódmych szkoły podstawowej i uczniów gimnazjum.
  Chcielibyśmy poinformować, że do finału zakwalifikowali się:
  Michał Mielczarek - klasa 2a
  Natalia Ponińska - klasa 3c
  Ignacy Barski - klasa 7a
  Tobiasz Hądzel - klasa 7a
  Opiekun p. Sylwia Łykowska

  Życzymy powodzenia w finale!!!
   
  21.02.2018 20:41 | więcej »
 • Gratulujemy Ewelinie Hanel i Szymonowi Gądzia z klasy IIIa, którzy zakwalifikowali się do finału teoretycznego VI Konkursu Fascynująca Fizyka. 
  Powodzenia!
  21.02.2018 20:32 | więcej »
 • Kolejny sukces naszych uczniów w przedmiotach przyrodniczych. Do drugiego etapu VI Konkursu Fascynująca Fizyka zakwalifikowali się:
  Klasa 3a: Klaudia Antcza, Szymon Gądzia, Ewelina Hanelt, Wiktoria Kacprzak, Anna Jasicka, Paulina Wojtylak, Wiktoria Paczowska
  Klasa 3b: Nikodem Socha
  Klasa 3c: Dawid Juszczak, Tomasz Paczkowski, Dominik Sęczkowski
  Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu
  17.10.2017 07:59 | więcej »
 • Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość o pierwszym (i na pewno nie ostatnim) w nowym roku szkolnym sportowym sukcesie naszych gimnazjalistów! W XVIII wrześniowych biegach przełajowych w kategorii drużyna chłopcy nasi uczniowie zajęli pierwsze miejsce, a w kategorii drużyna dziewczyny drugie! Indywidualnie wspaniałym wynikiem (pierwsze miejsce) może poszczycić się uczeń klasy IIc – Jakub Pawłowski.
  Serdecznie gratulujemy całej reprezentacji i trenerom-nauczycielom wychowania fizycznego!
  Liczymy na kolejne sukcesy:)

   
  17.10.2017 07:59 | więcej »
 • W dniu 11 października odbyła się I sesja VI Internetowego konkursu First Step To Success. Jest to konkurs, którego głównym celem jest inspirowanie uczniów szkół gimnazjalnych do głębszego zainteresowania się matematyką jako podstawowym językiem nauk ścisłych, fizyką i chemią jako naukami empirycznymi, oraz językiem angielskim jako niezbędnym narzędziem pracy wykształconego człowieka. Wszystkim uczestnikom gratulujemy bardzo wysokich wyników i życzymy powodzenia w kolejnych sesjach. 
  Z wynikami zapoznać się można pod adresem: http://snf-lodz.edu.pl/…/54…/258-wyniki-fsts-sesja-nr-1-2018
  16.10.2017 06:16 | więcej »
 • Poniżej znajdują się osiągnięcia naszych uczniów w różnorodnych konkursach w roku szkolnym 2016/2017. Wszystkim bardzo gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
  16.10.2017 06:17 | więcej »
 • Sukces goni sukces. 17 marca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnym Nr 2 w Pabianicach rozstrzygnięty został III Powiatowy Konkurs dotyczący Energii odnawialnej. W finale uczestniczyło czworo uczniów naszej szkoły. Ogłoszenie wyników było dla nich ogromną radością, zwłaszcza kiedy okazało się że:
  - I miejsce zdobyła Małgorzata Sieńska z klasy 3c
  - II miejsce zdobyła Nikola Chokoszewska z klasy 3a
  - III miejsce zdobyła Natalia Ponińska z klasy 2c

  Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
  25.03.2017 15:11 | więcej »
 • Kolejny sukces, również 17 marca miało miejsce ogłoszenie wyników konkursu. Także tym razem uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się wspaniale. Dominika Gabrysiak z klasy 3b zdobyła II miejsce. Uczennica pisała pracę przedstawiającą "Na czym polega recykling i utylizacja złomu elektronicznego, w tym złomu komputerowego, jakie metale i w jakich ilościach mogą być pozyskiwane? Czy ten biznes się opłaca?". Temat ten wybrała jako jedyna z finalistów, co również zostało wyróżnione podczas rozstrzygnięcia konkursu. Krystian Marczak z klasy 3a otrzymał wyróżnienie za pracę "Rodzice chcą kupić używany komputer do użytku domowego za 1000 zł. Doradź, na co muszą zwrócić uwagę oraz uzasadnij swoje sugestie."
  25.03.2017 15:28 | więcej »
 • Także w tym roku szkolnym nasi uczniowie brali w nim udział. Do finału konkursu zakwalifikowali się:
  • indywidualnie Natalia Łykowska - kasa 3c
  • drużynowo zespół Quens w składzie: Małgorzata sieńska (klasa 3c), Dominika Gabrysiak (klasa 3b), Nikola Chokoszewska (klasa 3a), Zuzanna Bal (klasa 3c), Ewelina Jarocińska (klasa 3c), Natalia Łykowska (klasa 3c), Malina Kochan (klasa 3c), Wiktoria Płnka (klasa 3b).
  Gratulujemy i życzymy powodzenia w sesji konkursowej, która odbędzie się 24 marca na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej. 
  14.03.2017 06:11 | więcej »
 • W piątek, 7 października w GOK w Lutomiersku odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego „Nasza Gmina – walory przyrodnicze i turystyczne ”- edycja 2016. Nagrody przyznawano w dwóch kategoriach wiekowych. W przedziale wiekowym 13-16 lat nagrody z naszej szkoły otrzymali:

  I miejsce – Martyna Pytel z klasy IIIa

  II miejsce – Michał Mielczarek z klasy Ia

  III miejsce – Wiktoria Mościcka z klasy Id

  wyróżnienie – Julia Dargiel z klasy Ib

  Z wszystkich zdjęć przesłanych na konkurs stworzono wystawę pokonkursową. Można ją zobaczyć w holu GOK. 

  18.03.2017 11:02 | więcej »
 • Poniżej znajdują się osiągnięcia naszych uczniów w różnorodnych konkursach w roku szkolnym 2015/2016. Wszystkim bardzo gorąco gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć.
  19.04.2016 19:49 | więcej »
 • Oddział Łódzki Polskiego Towarzystwa Fizycznego ogłasza konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Jest to dwunasta odsłona konkursu "Fizyka da się lubić" z lat ubiegłych. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: doświadczalnej i literackiej. W pierwszej wrócono do tematu z jednej z wcześniejszych edycji: pomiaru przyspieszenia ziemskiego, ograniczono jednak narzędzia, a także wymiary w jakich wolno było obracać się ekipom doświadczalnym. W kategorii literackiej zajęto się wciąż aktualnym tematem życia na Marsie.
  Uczniowie jak co roku mieli do napisania esej "Życie na Marsie - a fizyka w szkole". 
  Do finalu w cęści literackiej zakwalifikowali się Julia Rombel (klasa 3c) oraz Mateusz Dargiel (klasa 3b).
  Opiekunami były pani Aneta Szadziewicz, pani Małgorzata Wybór, pani Sylwia Łykowska.
  19.04.2016 19:39 | więcej »
 • 14 kwietnia w murach I Liceum Ogólnokształcącego w Zduńskiej Woli odbył się VII Okręgowy Konkurs Fizyczny dla klas II gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. Do konkursu przystąpiło 68 uczniów z okręgu, którzy zmagali się z zadaniami przygotowanymi przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Wyróżnienie w konkursie otrzymała Nikola Chokoszewska (klasa 2a). 
  Opiekunem konkursu była pani Sylwia Łykowska
  19.04.2016 19:34 | więcej »
 • Udział w etapie rejonowym brał Mateusz Dargiel (klasa 3b)
  Opiekunem była pani Sylwia Łykowska
  19.04.2016 19:29 | więcej »
 • I miejsce zajęła drużyna naszego gimnazjum, uczniowie zdobyli puchar.
  III miejsce indywidualnie uzyskał Jan Suwald (klasa 3c), VI miejsce indywidualnie uzyskał Ja Sieński (klasa 2b).
  Opiekunem uczniów był pan Krzysztof Milbrandt.
  19.04.2016 19:28 | więcej »
 • W etapie rejonowym uczestniczyli: Klaudia Kwiecińska (klasa 3a), Mateusz Mordal (klasa 3a), Mateusz Dargiel (klasa 3b), Jakub Stolarz (klasa 3c).
  Opiekunami uczniow byli: pani Renata Mielczarek, pani Sylwia Łykowska, pan Andrzej Stasiak.
  19.04.2016 19:20 | więcej »
 • W etapie rejonowym uczestniczyli Martyna Pytel (klasa 2b) oraz Damian Augustyniak (klasa 2a).
  Opiekunem byla pani Beata Zielińska
  19.04.2016 19:19 | więcej »
 • Tytul finalisty uzyskała Izabela Łodziato (klasa 3a).
  Opiekunem był pan Adrian Kmiecik
  19.04.2016 19:16 | więcej »
 • W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły, pod opieką pana Krzysztofa Milbrandta wywalczyli II miejsce w Finale Rejonu Gimnazjady w piłce siatkowej.
  19.04.2016 19:17 | więcej »
 • W konkursie ogłoszonym przez Młodzieżowy Dom Kultury wzięło udział 153 uczestników z 54 placówek oświatowych i kulturalnych z terenu całej Polski. Łącznie zgłoszono 389 fotogramów. Do konkursu zgłoszono prace: Justyny Stelmaszczyk (klasa 2a), Angeliki Lisieckiej (klasa 2a), Anny Ponińskiej (klasa 2a), Zuzanny Frank (klasa 2a), Martyny Janczak (klasa 2b) Michaliny Pawlak (klasa 2c), Natalii Łykowskiej (klasa 2c), Magdaleny Mendelak (klasa 3c) oraz Jakuba Stolarza (klasa 3c).
  Troje uczniów uzyskało kwalifikację do wystawy, byli to: Martyna Janczak (klasa 2b), Anna Ponińska (klasa 2a), Jakub Stolarz (klasa 3c).
  Opiekunem ucznió była pani Sylwia Łykowska
  19.04.2016 19:09 | więcej »
 • W tegorocznej edycji konkursu udział brało troje uczniów z naszej szkoły: Magdalena Mendelak, Patryk Urbaniak oraz Jakub Stolarz (wszyscy z klasy 3c). Prace uczniów brały udzial w pokonkursowej wystawie. Szczególnym osiągnięciem było uzyskanie I miejsca przez Jakuba Stolarza (klasa 3c) w kategorii Walory artystyczne.
  Opiekunem uczniów była pani Sylwia Łykowska
  19.04.2016 19:02 | więcej »
 • Uczniowie naszej szkoły brali udział w Interdyscyplinarnym Konkursie - First Step Too Success organizowanym przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemii Łódzkiej. Obejmuje on aż cztery przedmioty: fizykę, matematykę, chemię i język angielski. Troje uczniów uzyskało tytuł finalisty: Magdalena Mendelak (klasa 3c), Klaudia Kwiecińska (klasa 3a), Jakub Stolarz (klasa 3c).
  Dodatkowo członkowie zespołu "Drużyna Pierścienia" w składzie: Magdalena Mendelak (klasa 3c), Klaudia Kwiecińska (klasa 3a), Julia Rombel (klasa 3c), Barbara Zych (klasa 3c) oraz Jakub Stolarz (klasa 3c) uzyskali tytuły finalistów tego samego konkursu.
  Opiekunami uczniów były pani Sylwia Łykowska oraz pani Aneta Grzelak
  27.04.2016 18:29 | więcej »
 • W wojewódzkim finale Piątego Przeglądu Twórczości Artystycznej uczniów Szkół Gimnazjalnych udział brali uczniowie naszej szkoły. II miejsce w kategorii plastycznej uzyskała Maja Chmielecka (klasa 3b).
  Opiekunem była pani Halina Przyrowska
  19.04.2016 17:27 | więcej »
 • W V edycji wojewódzkiego konkursu literackiego, plastycznego, fotograficznego, filmowego i recytatorskiego "W świecie wartości moralnych" w tym roku pod hasłem Tolerancja - otwarcie na inność III miejsce w kategorii plastycznej zdobyła Wiktoria Kacprzak (klasa 1a), wyróżnienie w tej samej kategorii otrzymała Maja Chmielecka (klasa 3b).
  Opiekunem była pani Halina Przyrowska
  21.04.2016 10:40 | więcej »
 • I miejsce w turnieju "Próbujesz - ryzykujesz" dotyczącym propagowania wiedzy z zakresu dostępności i konsekwencji sięgania po różnego rodzaju używki zajęło Gimnazjum im. Leszka Czarnego w Lutomiersku. 
  Szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Martyna Wojtczak (klasa 2c), Ewelina Jarocińska (klasa 2c) oraz Małgorzata Sieńska (klasa 2c).
  Opiekunem uczennic była pani Dorota Czarnecka
  19.04.2016 17:20 | więcej »
 • Do etapu finałowego zakwalifikowali się: Mateusz Dargiel, Mateusz Mordal oraz Jakub Stolarz.
  W etapie finałowym III miejsce uzyskał Mateusz Dargiel (klasa 3b), natomiast wyróżnienie trafiło do Mateusza Mordala (klasa 3a).
  Opiekunami uczniów byli: pani Renata Mielczarek, pani Sylwia Łykowska, pan Andrzej Stasiak
  19.04.2016 17:16 | więcej »
 • I miejsce zajęła drużyna chłopców naszej szkoły. Opiekunem jest p. Krzysztof Milbrandt. Poniżej znajduje się skład drużyny:
  19.04.2016 17:13 | więcej »
 • V miejsce zajęła drużyna dziewcząt naszej szkoły. Opiekunem jest p. Agata Wróblewska. Poniżej znajduje się skład drużyny:
  19.04.2016 17:13 | więcej »
 • Tytuła Laureata w Powiatowym Konkursie Językowym 2015/2016 dla gimnazjów uzyskały: Julia Rombel (klasa 3c), Barbara Zych (klasa 3c) oraz Aleksandra Grabarczyk (klasa 2c).
  19.04.2016 17:03 | więcej »
 • III miejsce w konkursie historycznym zorganizowanym w ramach IV Turnieju "Żołnierzy Wyklętych" im. ks. prał. płk. Stanisława Czarnika ps. "Burza" zdobyła Wiktoria Płonka (klasa 2b).
  Opiekunem był pan Adrian Kmiecik
  19.04.2016 17:01 | więcej »
 • W konkursie organizowanym przez Gminny Zespół Interdyscyplinarny do spraw przeciwdziałania przemocy w rodzinie funkcjonujący przy Gminnym Ośrodki Pomocy Społecznej w Lutomiersku I miejsce zdobyła Wiktoria Kacprzak (klasa 1a), II miejsce Julia Rombel (klasa 3c), III miejsce Ewelina Staszek (klasa 1b). Wyróżnienie uzyskała Maja Chmielecka (klasa 3b).
  Opiekunem była pani Halina Przyrowska
  21.04.2016 10:39 | więcej »
 • Wyróżnienie w II Konkursowym przeglądzie  kolęd i pastorałek w kategorii Zespoły wokalno instrumantalne - gimnazja uzyskał zespół "Takahistoria" z naszego gimnazjum.
  Opiekunem był pan Słąwomir Kułak
  19.04.2016 16:50 | więcej »
 • I miejsce w konkursie ZAWODOWIEC 2016 w kategorii PLAKAT uzyskała Wiktoria Kacprzak (klasa 1a)
  Opiekunem była pani Dorota Czarnecka
  19.04.2016 16:46 | więcej »
 • I miejsce w konkursie "Pabianicka Szopka Bożonarodzeniowa i Ozdoba Choinkowa" w kategorii 14-16 lat "Ozdoba choinkowa" uzyskała Paulina Czołczyńska (klasa 3a)
  Opiekunem była pani Beata Zielińska
  19.04.2016 16:45 | więcej »
 • II miejsce zajęła drużyna naszej szkoły w składzie: Gumulski Dominik (klasa 3b), Łopatecki Adam (klasa 3b), Piguła Radosław (klasa 3a), Suwald Jan (klasa 3c), Sieński Jan (klasa 2b), Jachowicz Jakub (klasa 2b), Chojczak Radosław (klasa 2a), Sobieraj Krzysztof (klasa 2b), Bartosik Kacper (klasa 2c), Kukawski Jakub (klasa 1c).
  Opekunem chłopców był pan Krzysztof Milbrandt
  19.04.2016 16:41 | więcej »
 • III miejsce zdobyła drużyna naszej szkoły w składzie:Sadyś Marta (klasa 1c),Firgan Paulina (klasa 1b), Gabrysiak Dominika (klasa 2b),Kochan Malina (klasa 2c), Koralewska Justyna (klasa 2c), Wlazły Oliwia (klasa 3b), Zawierucha Ewelina (klasa 3b), Skórzewska Daria (klasa 3b), Adriańczyk Weronika (klasa 1c), Chudowska Paulina (klasa 3a).
  Opiekunem dziewcząt była pani Agata Wróblewska
  19.04.2016 16:38 | więcej »
 • Poniżej znajdują się osiągnięcia naszych uczniów w różnorodnych konkursach w roku szkolnym 2014/2015. Wszystkim bardzo gorąco gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć.
  19.04.2016 19:48 | więcej »
 • Wyróżnienie w konkursie uzyskała Daria Skórzewska (klasa 2b), opiekunem był p. Sławomir Kułak
  31.05.2015 15:20 | więcej »
 • W powiatowych eliminacjach konkursu Mateusz Paczkowski (klasa 3c) uzyskał I miejsce, kwalifikując się w ten sposób do eliminacji wojewódzkich. Opiekunem była p. Beata Zielińska
  31.05.2015 15:16 | więcej »
 • Radosław Chojczak (klasa 1a) brał udział w III Spotkaniu młodych akordeonistów uzyskując II miejsce w grupie klasy I cyklu czteroletniego
  31.05.2015 15:12 | więcej »
 • V miejsce zdoyła drużyna w składzie Alicja Frank (klasa 3a) oraz Anna Kośka (klasa 3c), opiekunem dziewcząt była p. Agata Wróblewska
  31.05.2015 15:10 | więcej »
 • I miejsce zdobyła drużzyna w składzie: Rafał Koralewski (klasa 3c) oraz Marcin Włodarczyk (klasa 3c), opiekunem był p. Krzysztof Milbrandt
  31.05.2015 15:09 | więcej »
 • Justyna Ulewicz uzyskała I miejsce w kategorii recytacja, opiekunem była p. Malgorzata Wybór
  Maja Wojtczak uzyskała III miejsce w kategorii poezja śpiewana, opiekunem była p. Janina Olszyńska-Gebler
  31.05.2015 15:25 | więcej »
 • Drużyna naszego gimnazjum w składzie: Alicja Frank (klasa 3a), Martyna Wojtczak (klasa 1c), Dominika Gabrysiak (klasa 1b) zdobyła I miejsce. Opiekunem grupy była p. Magdalena Milbrandt oraz p. Dorota Czarnecka.
  31.05.2015 15:03 | więcej »
 • Po I etapie konkursu Gimnazjum im. Leszka Czarnego plasowało sie na miejscu 31, natomiast po III etapie uzyskaliśmy miejsce 12 wśród wszystkich gimnazjów z kraju, które brały udział w tegorocznym konkursie.
  Wśród szkół gimnazjalnych z województwa łódzkiego uzyskaliśmy miejsce I.
  Opiekunem uczniów była p. Sylwia Łykowska
  Na wynik szkoły pracowali następujący uczniowie:

   
  17.05.2015 16:41 | więcej »
 • Do finału konkursu zakwalifikował się Damian Stasiak, uczeń klasy 3c naszego gimnazjum, który uzyskał miejsce VIII. Warto tutaj zwrócić uwagę, na fakt iż na pierwszym etapie konkursu udział brało 9007 gimnazjalistów, na etapie rejonowym 200 natomiast w finale zaledwie 13 gimnazjalistów.
  Opiekunem ucznia jest p. Sylwia Łykowska
  28.05.2015 21:24 | więcej »
 • Do etapu rejonowego zakwalifikowało się dwóch uczniów naszej szkoły:
  Adrian Kierzkowski - klasa 3c
  Damian Stasiak - klasa 3c

  Opiekunum uczniów jest p. Sylwia Łykowska
  W etapie rejonowym udział brało 200 gimnazjalistów z całej Polski, w tym zaledwie 9 z województwa łódzkiwgo a dwóch z naszej szkoły.
  28.05.2015 21:22 | więcej »
 • III miejsce zdobył Daniel Kotkowski uczeń klasy 3a
  W etapie powiatowym udział brali:
  Julia Rombel klasa 2c
  Mateusz Stanisławski klasa 3b
  Daniel Kotkowski klasa 3a

  Opiekunem była p. Sylwia Łykowska


  Piszą o nas w pabianickiej prasie: http://epainfo.pl/najlepsi-fizycy-sa-z-pabianic/
  28.05.2015 20:36 | więcej »
 • I miejsce drużynowo uzyskała drużyna uczniów naszego gimnazjum w składzie:
  Michał Wolak klasa 2a
  Mateusz Staniszławski klasa 3b
  Łukasz Wiaderny klasa 3b

  I miejsce indywidualnie uzyskał Mateusz Stanisławski klasa 3b
  piekunami uczniów byli: p. Magdalena Milbrandt, p. Beata Zielińska oraz p. Krzysztof Milbrandt
  17.05.2015 16:13 | więcej »
 • III miejsce uzyskali uczniowie naszego gimnazjum:
  Radosław Piguła klasa 2a
  Kacper Bartosik klasa 1c
  Jan Suwald klasa 2c
  Adam Łopatecki klasa 2b
  Dawid Wetoszka klasa 3a
  Jakub jachowicz klasa 1b

  Opiekunem był p. Krzysztof Milbrandt
  17.05.2015 16:07 | więcej »
 • Wyróżnienie otrzymał Kamil Sycan z klasy 1c
  Opiekunem była p. Halina Przyrowska
  31.05.2015 15:24 | więcej »
 • Udział w konkursie brały
  Izabela Sobolczyk z klasy 3a, Małgorzata Kulak (klasa 3a), Kinga Beta (klasa 3b) Magdalena Gajdka z klasy 3c
  Opiekunem uczennic była p. Dorota Czarnecka
  31.05.2015 15:23 | więcej »
 • Nagrodę w tymże konkursie otrzymał Zespół wokalno-instrumentalny "TAKA HISTORIA" z naszego gimnazjum w skladzie: Milena Karpik (klasa 1b), Maja Wojtczak (klasa 1b), Dominika Gabrysiak (klasa 1b), Emil Łapka (klasa 2b). Opiekunem zespołu jest p. Sławomir Kułak
  31.05.2015 15:18 | więcej »
 • W zorganizowanym przez Zespół Szkół w Kwiatkowicach konkursie uczennica naszej szkoły Martyna Wojtczak z klasy 1c zdobyła I miejsce natomiast Daria Skórzewska z klasy 2b zajęła III miejsce, Maja Wojtczak z klasy 1b otrzymała wyróżnienie. Opiekunem uczniów była p. Krystyna Wdówka.
  17.05.2015 15:52 | więcej »
 • W przeprowdzonym w tym roku szkolnym konkursie Mateusz Paczkowski uczeń klasy 3c uzyskał tytuł finalisty.
  W etapie rejonowym udzial brali:

   
  31.05.2015 15:23 | więcej »
 • Uczennica naszej szkoły Barbara Zych - klasa 2c zdobyła III miejsce w tegorocznym konkursie. Hasło przewodnie brzmiało: "Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga!"
  17.05.2015 15:36 | więcej »
 • Uczeń naszej szkoły Mateusz Paczkowski - klasa 3c zajął III miejsce w konkursie "Zostań zawodowcem" zorganizowanym przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 15 w Łodzi
  17.05.2015 15:36 | więcej »
 • II miejsce zajęła drużyna chłopców naszej szkoły. Opiekunem jest p. Krzysztof Milbrandt. Poniżej znajduje się skład drużyny:
  31.05.2015 15:22 | więcej »
 • IV miejsce zajęła drużyna dziewcząt naszej szkoły. Opiekunem jest p. Agata Wróblewska. Poniżej znajduje się skład drużyny:
   
  31.05.2015 15:21 | więcej »
 • Gimnazjum im. Leszka Czarnego w Lutomiersku otrzymało
  Dyplom za zajęcie I miejsca w popularyzowaniu wśród uczniów w latach 2006-2015 Konkursu Fotograficznego "Fotografujemy zjawiska fizyczne
  i przemiany chemiczne"
  . Udział w konkursie brali uczniowie...
  17.05.2015 20:34 | więcej »
 • W konkursie udział wzięło 20 uczniów naszej szkoły, najwyższe wyniki uzyskali Daniel Kotkowski - klasa 3a oraz Rafał Koralewski - klasa 3c
  13.04.2015 20:41 | więcej »
 • Do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się Daniel Kotkowski - klasa 3a
  Uczeń uzyskał tytuł Finalisty konkursu.
  Opiekunem ucznia jest p. Sylwia Łykowska
  17.05.2015 15:57 | więcej »

 • Konkurs zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną
   

  I miejsce - Julia Rombel, klasa 2c

  II miejsce - Maja Chmielecka - klasa 2b

  III miejsce - Oliwia Wlazły, klasa 2b

  Opiekunem uczennic była p. Aneta Szadziewicz.

  17.05.2015 15:54 | więcej »

 • Wyróżnienie w kategorii wiekowej 14 lat otrzymała:
  Barbara Zych - klasa 2c

  Opiekunem była p. Halina Przyrowska
  17.05.2015 16:00 | więcej »

 • Do etapu rejonowego zakwalifikował się:
  Mateusz Paczkowski - klasa 3c
  Opiekunem jest p. Beata Zielińska.
  17.05.2015 15:56 | więcej »
 • Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
  Daniel Kotkowski - klasa 3a
  Mateusz Stanisławski - klasa 3b

  Opiekunem uczniów była p. Sylwia Łykowska
   
  17.05.2015 15:55 | więcej »
 • Do trzeciego etapu konkursu zakwalifikowali się:
  Danniel Kotkowski - klasa 3a
  Mateusz Stanisławski - klasa 3b

  Opiekunem uczniów była p. Sylwia Łykowska
  17.05.2015 15:54 | więcej »

Aktualności

Kontakt

 • Gimnazjum im.Leszka Czarnego w Lutomiersku
  ul. Piłsudskiego 1
  95-083 Lutomiersk
 • 43 677-51-02

Galeria zdjęć